top of page
IMG_2150.heic

Oferujemy firmom wsparcie i narzędzia w zakresie poprawy warunków bezpieczeństwa w zakresie pracy na wysokości poprzez odpowiednie szkolenia systemowe oraz bhp.

NASZA OFERTA

OUTSOURCING BHP

Oferujemy outsourcing usług BHP dla firm
i instytucji. W ramach współpracy świadczymy usługi doraźnego i stałego nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy w firmach pełniąc zadania służby BHP zgodnie z potrzebami klienta. 

Poznaj naszą szczegółową ofertę.

SZKOLENIA

Nasza działalność powstała z pasji
a dzielenie się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem jest dla nas ogromną przyjemnością. Dlatego szkolenia są nieodłącznym elementem naszej oferty:

  • szkolenia bhp 

  • szkolenia do prac na wysokości: dostęp linowy, dostęp budowlany, ratownictwo, praca w ciasnych przestrzeniach

PRZEGLĄDY SOI

Środki ochrony indywidualnej mają za zadanie ochronę pracownika przed upadkiem z wysokości, dlatego tak ważne jest aby były sprawne. Co najmniej raz do roku należy wykonać przegląd. Wykonujemy przeglądy na terenie całego kraju. Po przeglądzie uzyskasz raport z kontroli oraz ewentualne informacje w sytuacji wycofania sprzętu. 

 

Working at height

Dzielenie się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem jest dla nas ogromną przyjemnością. Wiemy, że nasza praca przyczynia się do poprawy jakości oferowanych usług oraz bezpieczeństwa pracy przekładając się tym samym na satysfakcję z prowadzonej przez naszych Klientów działalności.

Clients

NASI KLIENCI

KONTAKT

Dziękujemy za przesłanie wiadomości

Contact
bottom of page